четвер, 4 червня 2026 р.

Сьогодні ми завітали в гості до Чернеччинської гімназії, де провели день цікаво, весело та плідно: відвідали різні локації, взяли участь у змаганнях і відчули себе справжніми туристами. Під час зустрічі діти не лише активно відпочивали та спілкувалися, а й вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок російської агресії.














 










4 червня учні та педагоги вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок російської агресії проти України. Хвилиною мовчання присутні віддали шану невинним жертвам війни та згадали про цінність дитинства, миру й безпеки. Взяли участь в акції "Маленькі янголи України - у наших серцях". Продовженням дня став День здоров’я і спорту: діти із задоволенням брали участь у веселій естафеті, цікавих руханках та спортивних конкурсах, отримавши заряд бадьорості, позитивних емоцій і гарного настрою.