пʼятниця, 8 березня 2024 р.

ІІ місце в обласному етапі МАН

 Пишаємося нашими дослідниками: Переносовою Софією та Копил Ганною Олексадрівною та вітаємо із перемогою -- другим почесним місцем у секції Етнології МАН.

Іде підготовка до ІІІ Всеукраїнського етапу на запрошення Сумського територіального відділення МАН.


Свято весни

       Весна асоціюється у нас з такими словами як любов, чарівність, життя, краса. І не дивно, що саме в цю пору у Пологівській гімназії яскраво та весело  пройшов конкурс «Міс Весняночка - 2024».

        Під час змагань дівчата представляли себе, показували свої таланти та вміння. Глядачі з захопленням спостерігали  за юними леді . Проте, які б гарні не були всі дівчата, та переможниця конкурсу виявилась одна - титул «Міс Весняночка - 2024» отримала учениця 5 класу  Поліна Ставицька.

       Члени журі у заключному слові висловили сподівання, що подібні конкурси відбуватимуться і надалі. Адже вони не лише розважають молодь, але виявляють і розкривають таланти дітей. 











        

вівторок, 5 березня 2024 р.

БІОЛОГІЧНИЙ ТУРНІР

4 березня в Пологівській гімназії для учнів 6-8 класів відбувся "Біологічний турнір", який дав можливість школярам опинитися у світі природи, що нас оточує, у якому ми живемо, без якого ми не змогли б існувати і, який потребує нашої допомоги.
Учасники турніру, проведеного у формі змагання між командами юних знавців біології, мали змогу продемонструвати свої знання, виконуючи завдання біологічного та екологічного спрямування. Складання сенканів, конкурси «Дешифрувальники», «Показуха», «Народ скаже,як зав’яже», «Розумашки», «Розгадай ребуси» та «Бліц-турнір» для капітанів команд дали можливість учасникам турніру продемонструвати свій творчий підхід та креативне мислення на шляху до перемоги.
І незважаючи на те, що переможницею стала лише одна команда, всі учасники отримали незабутні враження та корисний досвід, який допоможе їм розвивати екологічне мислення та любов до біології. "Біологічний турнір" став важливою подією на шляху дітей до пізнання природи.

 

Щороку 3 березня мешканці планети Земля святкують Всесвітній день дикої природи (World Wildlife Day) .

Люди всюди покладаються на ресурси дикої природи та біорізноманіття, щоб задовольнити свої потреби – від їжі до палива, ліків, житла та одягу. Щоб ми могли насолоджуватися перевагами та красою природи, люди мають працювати над тим, щоб переконатися, що екосистеми можуть процвітати, а види рослин і тварин можуть існувати для майбутніх поколінь. Отже, варто пам’ятати, що без дбайливого ставлення до природи ми можемо втратити не лише велику кількість різноманітних форм дикої фауни та флори, а й ресурси для існування людини!